Big Blue

20″ Big Blue CTO – Préselt aktívszén szűrőbetét

14.500 Ft

A szokványos 20″-os Big Blue szűrőházba szerelhető préselt aktívszén szűrőbetét (CTO). Központi szűrők kialakításához, illetve központi vízkezelő berendezések eszközeinek védelmére alkalmas.

A préselt aktívszén szűrőbetét CTO megköti a víz kellemetlen ízét és szagát okozó anyagokat.

NSF tanúsítvánnyal rendelkező aktívszén szűrőközeg. Megköti a víz klór és trihalometán tartalmát és a különböző szerves anyagokat.

Kosárba teszem

20″ Big Blue szűrőház 1″ 2 O-gyűrűvel

19.900 Ft

*A képen szereplő tartó profil, csavarok és szűrőház-kulcs nem tartozékai a terméknek.

Kosárba teszem

Big Blue 10″ Préselt aktívszén szűrőbetét

6.500 Ft

Az aktívszén szűrőbetét eltávolítja a klórt és klórszármazékokat. A szokásos 10″-os Big Blue szűrőházakba szerelhető.

Kosárba teszem

Big Blue 20” Préselt aktívszén szűrőbetét CTO

14.500 Ft

Az aktívszén szűrőbrtét megköti a klórt és származékait, valamint a kellemetlen ízt és szagot okozó anyagokat.

Kosárba teszem

Big Blue 20″ – Granulált aktívszén szűrőbetét

21.028 Ft

A granulált aktívszén szűrőbetét eltávolítja azokat az anyagokat, amelyek a víz kellemetlen szagát és ízét okozzák.

NSF tanúsítvánnyal rendelkező aktívszén szűrőbetét. Kiszűri a vízből a klórt, trihalometánokat, valamint a különböző szerves anyagokat.

Big Blue szűrőház (10″ colos) légtelenítővel, 1″ colos csatlakozóval

27.608 Ft

A 10″-os Big Blue szűrőház központi előszűrők kialakításához alkalmas kisebb vízfogyasztás esetén. Eltérő jellegű szűrőbetétekkel ellátva képes a legkülönbözőbb szennyeződések eltávolítására. A szűrőház fejben légtelenítő szelep van, amellyel a szűrőbetét csere után a bent maradt légbuborékok eltávolíthatóak.

A Big Blue szűrőházak erre a célra kialakított szűrőház tartóra szerelhetők fel, vagy rugalmas tömlők alkalmazásával az alkalmasan kialakított aljzatra állíthatók.

A 10″-os big Blue szűrőház tulajdonságai:

  • Fekete fedél, kék szűrőpohár;
  • Légtelenítő szelp a szűrőház fedélben;
  • Csatlakozó méret: 1″